Вибір та купівля старого автомобіля – це складний процес зі своїми нюансами та ризиками. Деякі потенційні покупці навіть відмовляються від б/у автомобіля і бажають переплатити в салоні за новий, аби не возитися з авторинками та іншим. Навіть оформляють невигідний собі кредит. Загалом люди здатні на багато чого, щоб полегшити своє життя.

Якщо ж ви хочете швидко та надійно придбати машину, то вам не потрібно йти у найближчий автосалон із пачкою грошей. Ви можете звернутися до спеціалістів з автопідбору. За скромну плату ми підберемо автомобіль, що підходить саме вам, представимо повний звіт про технічний та юридичний стан машини та допоможемо оформити угоду. Все це експерт постарається зробити за короткий термін, тому що клієнтів багато і кожному потрібно допомогти.

І буває так, що підбір відбувається лише за пару днів. Вчора клієнт звернувся до менеджерів компанії, а завтра фахівець уже подає звіт про виконану роботу. Нерідко клієнти дивуються і навіть обурюються, мовляв, «Чому так швидко? Ви що, не напружувалися? або «За що я вам гроші плачу, якщо це так легко?» і т. д. А найнеприємніше, коли клієнт звинувачує підбирача у змові з продавцем або менеджером автосалону, де машину і знайшли. Але чи справедливе це звинувачення?

Суть підбору машини із пробігом

Спочатку розберемо, як працює підбір. Насамперед автоексперт шукає машину виходячи з побажань клієнта. Визначаються бюджет, модель та умови покупки, після чого підбирач починає пошук. Але суть його роботи не полягає в огляді оголошень, особливо враховуючи, що він їх уже бачив по десять разів. Автопідбір також полягає в:

  • діагностика стану авто;
  • перевірці продавця – чи не шахрай він і чи можна йому довіряти;
  • складання звіту перед клієнтом;
  • укладання угоди.

Вам може здатися, що це триватиме кілька тижнів. Але не забувайте, що це для вас покупка машини може бути подією, а для автофахівця це суть роботи, тому він уже знає, які авто доступні, а які з них – «мотлох». Якась модель вже може бути продіагностованою, але чомусь попередній клієнт відмовився її брати. А машина перевірена, і вам підходить, то чому б не запропонувати? Ось і пішло всього 1-2 дні на підбір – просто вам пощастило, що є добрий і вже перевірений варіант.

Крім того, не забувайте, що автопідбирачі і компанії мають свої бази даних, і всі вони перевірені. Після довгої роботи на автомобільному ринку у хороших фахівців з’являються люди, зв’язки, джерела, з якими вони спілкуються. Це перевага досвідчених майстрів, тому що у них є доступ до перевірених місць та продавців.

Так чому експерт повинен витрачати багато часу на огляд кількох десятків машин, якщо вже є варіант, в якому він впевнений? Адже це показник хорошої роботи і якості послуги в цілому, якщо ви звичайно не замовили пошук у першого майстра з фарбоміром, який зустрівся на авторинку.

Ціна автопідбирача

Сумніви як швидкий підбір частіше виникають через відсутність довіри та багато в чому нерозуміння того, навіщо взагалі потрібен автоексперт. Головна його мета – знайти якісний та надійний автомобіль. Користь для клієнта полягає в:

  1. економії його особистого часу;
  2. швидкий пошук надійного автомобіля;
  3. мінімізації ризику купити «мотлох» і нарватися на шахрая;
  4. повна перевірка моделі;
  5. допомоги під час укладання угоди.

І успіх автопідбору не прив’язаний до кількості оглянутих машин. Ви отримуєте добрий, перевірений автомобіль без втрати вашого особистого часу. При цьому немає жодних ризиків, а угода буде прозорою та вигідною. Саме за це ви платите спеціалісту, а не за час, який він витратить на пошуки. Тому так, якісний підбір за 1-2 дні можливий, але тільки у перевіреного фахівця чи хорошої компанії з автопідбору.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах