Основні моменти

Якщо ви купуєте автомобіль, який вже був у використанні, то, звичайно ж, ви не можете розраховувати на те, що все в ньому ідеально і прекрасно. Однак, як правило, чесні продавці вказують на проблеми та знижують ціну, залежно від величини та значення дефекту. Але бувають шахраї, які вміють ховати дефекти автомобіля, і ви дізнаєтеся про них, тільки після покупки авто, що спричинить матеріальні та трудові витрати.

Кузов

Найчастіше покупці звертають увагу саме на кузов автомобіля, на відсутність вм’ятин, іржі. Також шахраї найчастіше зривають такі дефекти. При покупці уважно огляньте автомобіль, особливо місця стиків частин та дверцята – на них найскладніше приховати проблеми. Звертаєте увагу на відблиски – часто проблемні місця зафарбовують вдруге, і гра світла може їх видати. Наклейки, накладки та інші атрибути тюнінгу можуть із головою видати проблеми з автомобілем. Перевірте днище – замасковані проблеми можуть виявитися у тих місцях, які не дуже помітні. Наприклад, при огляді стану низу автомобіля ви можете побачити, якщо машина була в серйозному ДТП.

Салон

На функціональність автомобіля стан салону практично не впливає, але купуючи машину, хочеться, щоб якнайкраще було все. Нові чохли можуть приховувати потерті сидіння, килимки проблеми із підлогою, наклейки на торпеді та інше – різні проблеми зі станом пластику.

Двигун

Щоб приховати проблеми перед продажем під капотом ретельно миють, і покупець, переконавшись у хорошому стані моторного відсіку, зазвичай не шукає каверзи, а дарма – подібним чином можуть приховувати проблеми з двигуном, старі прокладки, що зносилися і так далі.

Ходова

Перевіряйте стан ходової системи як на ходу, так і на ямі. Несумлінний продавець може приховати погане балансування, проблеми із кульовими, амортизаторами та іншими частинами цієї системи.

Проведення та вогні

Потребує ретельної перевірки – дефекти можуть приховати за брудом на фарах, наприклад.

Загалом у шахраїв є цілий комплекс усіляких хитрощів та методів, щоб приховати найрізноманітніші дефекти на автомобілі. Траплялися випадки, коли дірки в кузові просто маскували газетою і потім зафарбовували фарбою. Найчастіше маскують проблеми з кузовом автомобіля – вм’ятини, деформація стійок та інше, всі ці проблеми маскують фарбою, герметиком та шпаклівкою. Будьте дуже уважними при такому придбанні.

Для автолюбителів-початківців, та й для тих, хто вже давно за кермом, не буде зайвим залучити до покупки автомобіля професіоналів. Наша компанія може надати вам у цьому допомогу.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах