Світ розвивається, і методи та способи аферистів обманювати довірливих громадян – також. Дуже часто виявляються недобросовісні люди, при покупці автомобілів, що були у використанні. Щоб убезпечити себе і свої гроші, необхідно бути вкрай уважними і стежити за найменшими проявами дій аферистів.

Існує кілька відомих способів обману покупців під час продажу автомобілів. Ми розповімо вам про них, щоб ви змогли вчасно замінити і не потрапляти на їхню вудку.

Кредитні схеми

Це нещодавня схема. Її метою є переклад зобов’язань за кредит на іншу людину. Наразі поліція проводить перевірки під час перереєстрації авто – чи немає на нього кредиту. Продати таку машину можна виключно за згодою банку. Проте шахраї можуть організувати продаж авто так, щоб кредит перейшов на нового господаря. Під час оформлення документації намагайтеся бути дуже обережними, та й машину не завадило б перевірити на предмет оформлення кредиту. Запам’ятайте, якщо ви купили таке авто, то перепродати його вже не зможете, тому головне бути акуратними при самій покупці.

Історії з довіреністю

Люди люблять купувати авто без проблем, особливо за довіреністю, а тим часом це улюблені схеми шахраїв. Аферисти зазвичай кажуть, що оскільки перереєструвати автомобіль складно і дорого, то простіше його купити за допомогою довіреності. І в їхніх словах є сенс, проте згідно із законодавством, ви не будете власником автомобіля. Після здійснення такого «продажу» шахраї просто подають авто у розшук і заявляють про викрадення. Ви не тільки потрапляєте у неприємну ситуацію, а й втрачаєте гроші. Єдиний варіант захисту – довести шахрайство.

Другий варіант афер із довіреністю – кредит під заставу цього автомобіля.

Перш ніж погоджуватися на придбання такої машини, варто добре подумати, провести аналіз пропозиції та зрозуміти чи довіряєте ви продавцю.

Інший номер

Ще одна схема, стара та перевірена, полягає в тому, що на двигуні автомобіля змінюють його номер. Такі самі зміни проводять і з документами. Вам автомобіль продадуть як зовсім інший. Ця схема актуальна для продажу машин, які у викраденні.

Щоб не стати жертвами шахраїв, слідкуйте за всім у момент продажу, а найкраще зверніться до фахівців.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах