За часів, коли здоровий спосіб життя та активний відпочинок стали вже навіть не модою, а шановним суспільством, способом життя, гостро стоїть питання про вибір автомобіля для поїздок на рибалку, полювання, велопокатушки та інші активні заняття. Перш ніж купувати автомобіль, який відмінно підходить для цих цілей, потрібно для себе визначити його основні параметри, цілі та призначення.

Характеристики до машини для активного відпочинку

Отже, які ж параметри повинен мати автомобіль, на якому ви відправитеся підкорювати бездоріжжя?

  1. Наявність жорсткої рами, яка забезпечить хорошу роботу авто на низьких передачах. При важкій дорозі, в бруд бездоріжжям використання машини стане можливим тільки на першій-другій передачі, щоб забезпечити хорошу функціональність авто має бути міцним і жорстким.
  2. Незалежна підвіска – з нею вам буде легко долати перешкоди найрізноманітнішої властивості – бугри, канави, вибоїни, ями – все це вам буде байдуже, і на стані автомобіля після такої поїздки позначиться мінімально.
  3. Повний привід це те, що потрібно. Звичайно, і при тільки передньопривідній або задньопривідній машині можна їхати на полювання та риболовлю, але при найменшому дощі, враховуючи наші чорноземи, потрібно буде зриватися і «бігти» до нормальної дороги.
  4. Високий кліренс – це все обговорення. Автомобіль з низькою посадкою ризикує не тільки не пройти грунтовками, але й істотно пошкодити днище та захист. Якщо ви хочете їздити рибалками та полюваннями при покупці вибирайте автомобіль, в якому висота від днища до дороги буде якомога більшою.
  5. Посилена підвіска – не обов’язкова, але бажана, якщо авто використовується для активного відпочинку та важких умов експлуатації.
  6. Потужний двигун – під час таких поїздок вам потрібно буде долати калюжі та ями, піски та сипучу землю, круті підйоми та інше. Хороший, потужний двигун вам не завадить.
  7. Місткість – врахуйте, що навіть при виїзді на один день на природу потрібно буде везти з собою цілу купу речей. Постарайтеся заздалегідь продумати це питання.

Звичайно, якщо дуже хочеться на рибалку можна вирушити і на Смарті, але якщо ви вважаєте себе рибалкою або мисливцем професіоналом, то автомобіль вам потрібен відповідний. Якщо ви захочете такий купити, то можете завжди звернутися до наших спеціалістів і ми допоможемо вам підібрати саме те, що потрібно.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах