Не завжди є можливість придбати автомобіль із салону, з нульовим пробігом. Іноді люди вирішують купити б/у автомобіль. Звертати увагу при такій покупці потрібно не тільки на його загальний стан і величину пробігу, але також дуже важливо точно знати, чи брав цей автомобіль участь у дорожньо-транспортній пригоді. Давайте розберемося, чому це важливо, і як виявити “биту” машину.

Чим небезпечна машина після аварії?

Автомобіль під час виробництва ретельно перевіряється на цілісність кузова, навіть найменші відхилення від норми не допускаються. Справа в тому, що будь-які западини можуть впливати на його початкові аеродинамічні властивості, і як результат така машина буде неадекватно поводитися на дорозі.

Після ДТП властивості автомобіля можуть серйозно постраждати, до цього може призвести навіть незначні вм’ятини. Продавці таких машин прагнуть сховати наслідки аварії під шаром фарби або шпаклівкою. Зовні ця машина буде як нова, і покупець не одразу помітить, що автомобіль перефарбовувався та реставрувався. Часто при використанні у такої машини «відвалюватимуться» частини верхнього шару фарби, утворюватимуться на ній тріщини, вона буде сильніше схильна до корозії, особливо якщо фарбування виконане в косметичних цілях.

Неправильне, накладена шпаклівка з часом також може давати тріщини та відвалюватися. Все це призведе до додаткових фінансових витрат. А при великих швидкостях, якщо під час аварії був деформований кузов, ви помітите, що авто не тримає дорогу і нишпорить. Використання цієї машини може бути небезпечним, особливо для новачків-водіїв.

Як вибрати не бите авто?

При покупці, щоб уникнути придбання авто після аварії, слід звернути увагу:

  1. Купуючи машину, не оглядайте її у брудному стані – під шаром пилу та бруду можуть ховатися пошкодження.
  2. Слід перевіряти авто спеціальними приладами, які можу дистанційно виміряти товщину фарби.
  3. Зверніть увагу на загальні параметри кузова – авто має бути симетрично – якщо симетрія порушена, швидше за все, кузов був деформований.
  4. Перевірте стійки.
  5. Зверніть увагу на рівень блиску – пофарбована частинами машина буде добре видно по тому, як від неї відбивається світло. Також ви повинні насторожити відмінності у відтінках.
  6. Перевірте авто за допомогою підйомника, знизу – на днищі можете помітити результати деформації.
  7. Загляньте під капот і в багажник – змінні частини кузова будуть видні за кольором.

Провівши такі нескладні маніпуляції, ви з легкістю можете виявити «битий» автомобіль та убезпечити себе та своїх близьких.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах