Весь світ уже багато разів переконався, що куріння це дуже шкідлива звичка, яка впливає не тільки на самого курця, а й на людей, що його оточують. Воно здатне викликати онкологічні захворювання, катар, впливає на вени, шкіру, проте мало хто замислювався, як куріння може вплинути на техніку.

Одна з найбільших у Британії компаній з продажу автомобілів, що вже вживалися, провела статистичний аналіз продажів і з’ясувала, що виявляється машина, на якій до цього їздили люди, що палять, сильніше за іншу втрачає у разі перепродажу.

Менеджери компанії помітили, що більшість покупців, які приходять до них за новою машиною, стали звертати увагу не тільки на технічний стан машини, а й на аромати в салоні. Науково і практично доведено, що лише одна цигарка, яка була викурена в салоні автомобіля, залишає запах, який надовго в’їдається в обшивку та сидіння і не скоро вивітрюється. Запах диму не піддається впливу жодного освіжувача повітря. Більше того, часто після володіння курцями на сидіннях залишаються пропалені дірки, а багато матеріалів змінюють колір.

Описані проблеми вирішуються хімчисткою салону, а також заміною деяких його елементів, але це досить трудомісткий і непростий процес, з яким покупці не хочуть зв’язуватися, ось і воліють купувати автомобіль, яким володів господар, що не курить.

Що ж робити, якщо вам автомобіль сподобався настільки, що ви готові його купити, навіть незважаючи на стійкий запах тютюнового диму? Давайте визначимо можливі розв’язання цієї проблеми:

  1. Хімчистка – вона нейтралізує запах курива, але залишить після себе специфічний запах хімії, на видалення якого також знадобиться час.
  2. Чистка кондиціонера – для цієї процедури зверніться до фахівців, вони позбавлять фільтри вашого автокондиціонера від забруднень і приберуть непотрібний запах.
  3. Самостійно можна боротися із запахом за допомогою спеціальних миючих засобів – їх можна купити в автомагазинах. Діючи за інструкцією, залучайте їх у генеральному прибиранні салону.
  4. Ароматизатори – зовсім запах вони не приберуть, але можуть замаскувати.

І найголовніше для покупців – купуючи автомобіль, в якому курили, ви маєте право просити на нього знижку. Іноді розміри зниження вартості може бути дуже суттєві.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах