Мінливі водії

Незважаючи на те, що зараз автомобіль є, напевно, у кожного другого, багато автомобілістів продовжують вірити у найрізноманітніші прикмети. Вони родом з того далекого часу, коли машина ще була дивина, а деякі «вірування» навіть перейшли з інших професій. Давайте трохи розбавимо наш блог про вибір авто і дізнаємося, у що вірять чи вірили багато водіїв.

 1. Мити машину – до дощу! У це свято вірять багато автолюбителів. Можна місяцями їздити на автомобілі та ігнорувати мийку, але варто ретельно вичистити машину, як відразу ж піде дощ, який звичайно зіпсує наведену красу.
 2. Не можна обмивати права та документи на автомобіль – така прикмета існувала раніше на пострадянському просторі.
 3. Чорна кішка – якщо раптом вам перебіг дорогу чорний кіт, краще поїхати іншою дорогою, або постукати по дереву та поплювати через ліве плече – це забобони про чорних котів передалися і автомобілістам, і що ви думаєте, багато хто його дотримується.
 4. Існують люди, які не миють голову перед здаванням на права, ця прикмета прийшла зі студентської лави. Однак, слід пам’ятати, що якщо в голові немає знань, то й немита голова вам не допоможе і головне все ж таки ретельно повторити основи ПДР і вчасно з’явиться на іспит.
 5. Давня прикмета – якщо чуєте ззаду брязкіт скла, то це до додавання грошей, спереду – до збитку. Все ж таки, найбільш прийнятним варіантом, щоб не вірити в цю прикмету, буде вчасно оформлена страховка, а також обережне водіння та дотримання правил на дорозі.
 6. Виявити пташиний послід на автомобілі – до грошей. Ми не знаємо, чи виправдовується ця прикмета, але те, що вам доведеться заїжджати на автомийку – безумовно.
 7. Багато водіїв вважають, що автомобіль потрібно обходити лише ззаду. Звідки до нас прийшла ця прикмета невідомо.
 8. З 90-х років серед автолюбителів поширена і прикмета, що не можна використовувати викрадені деталі, а також деталі з битих автомобілів. Вважається, що це призводить до проблем на дорозі.
 9. Свистіти в машині не можна – зупинити патруль.
 10. Часто автомобіль особливо затяті автолюбителі практично «оживляють» і вважають, що не можна лаятися на машину, бути з нею грубим – вона може образитися і поламатися.
 11. Не можна фотографувати автомобіль до поїздки – можна потрапити в ДТП – ця прикмета прийшла до нас від льотчиків, але багато водіїв її свято дотримуються.

Є й інші забобони, проте, наскільки вони виправдані, ми сказати не можемо. Але ми знаємо одне – якщо ви акуратно водите, купуючи машину, ретельно перевіряєте її стан, а володіючи автомобілем, слідкуйте за ним – то й випадків поломок та аварій у вас не буде.

Ні цвяха, ні жезла!

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах