Літо пора відпусток і всі прагнуть поїхати якнайдалі від великих міст. Зробити це з найбільшим комфортом можна, якщо використати будинок на колесах. Практика подорожувати та й жити в дорозі прийшла до нас здавна від кочових народів давнини. Однак зараз життя в дорозі може нічим не відрізнятись за комфортом від звичайного цивілізованого проживання. Головне підібрати «дім» правильно.

Види автобудинків

Зараз існує велика кількість фургонів для подорожі, вони відрізняються пристроєм, але не комфортом. Отже, поговоримо про те, які бувають автофургони і чим вони відрізняються один від одного.

  1. Інтегрований – цей вид будинку на колесах є симбіозом автомобіля і будинку. Потрапити в житлове приміщення можна відразу ж із кабіни водія. Це надійний і комфортний будинок, відрізняється гарною ходовою та якістю складання.
  2. Напівінтегрований тип – це вид будинку на колесах розділений на кабіну водія та власне будинок. У цьому стилі виробляють удома такі бренди як Пежо, Форд, Фіат, Рено.
  3. Мінівен житловий – нагадує простий мікроавтобус, але всередині цього не примітного намиста обладнане місце для життя, з меблями, душем, туалетом, міні-кухнею. Простір розрахований на двох людей і відмінно показав себе для проживання на природі за кілька днів.
  4. Альковний – цей тип будинків схожий на напівінтегрований. Відмінність у наявності своєрідного навісу над місцем водія, де можуть спати дві людини. Цей будинок на колесах досить великий та місткий, у ньому можуть проживати до 6 осіб одночасно.
  5. Житловий причіп – це дуже зручний спосіб подорожувати. Вони бувають як дрібні, розраховані на 2-х осіб, так і досить великі. Ви завжди зможете, за бажанням вирушить у подорож, і ваш будинок буде з вами. У разі потреби він легко від’єднується від автомобіля.
  6. Причіп – намет – придатний для кемпінгу варіант, дешевий, надійний, що відрізняється гарною маневреністю. Він невеликий, але в разі потреби протягом декількох хвилин розгортається у повноцінний намет, цілком пристосований до комфортного життя.
  7. Житловий модуль – мобільний та шалено надійний. Підходить для пікапів, з ним зручно подорожувати та відпочивати на природі. Усередині є туалет, душ, кухня, можна легко обладнати кілька спальних місць.

За бажанням у більшості видів будинків на колесах можна комфортно жити. Зараз у США та Європі багато людей так і роблять.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах