Мода серед автовласників на прикрасу і змініть заводського дизайну своїх залізних коней, призводить до того, що на ринку автомобілів з’являється безліч машин, які кардинально відрізняються від того, що спочатку вийшло з конвеєра заводу. Питання – купувати чи ні такий автомобіль, це багато в чому справа смаку, проте, за прикрашеним і зміненим зовнішнім фасадом шахраї можуть також приховувати всілякі проблеми. Давайте розберемося, що саме може ховатися за красивим і модним тюнінгом і чи варто купувати автомобіль з тюнінгом, а також які додаткові аксесуари будуть йти тільки на користь автомобілю.

Що може бути заховано за тюнінгом?

Якщо на фарбуванні автомобіля є сколи і тріщини, то їх можна ефективно замаскувати наклейками на корпус і малюнками. Також дефекти на автомобілі добре приховують різні пластикові накладки на двері, капот чи багажник транспортного засобу. Купуючи автомобіль, будьте обережні, якщо його попередній господар оснастив машину різними нібито «захисними» накладками на рухомі частини корпусу – можливо, саме таким чином були замасковані ділянки, на яких з’явилася корозія. Те саме і з салоном – наклейки на торпеді, можуть приховувати потертості, а нові чохли на сидіннях надійно ховати від очей покупців потерті сидіння. Також з килимками в салоні – купуючи авто, попросіть господарів витягнути килимки і огляньте підлогу.

Корисний тюнінг

Проте, тюнінг авто може бути корисним. Установка автохолодильника або багажника зробить комфортнішим будь-яку далеку подорож. Також корисно встановлювати на позашляховики підніжки та кенгурятники – вони забезпечать автомобілю додатковий захист. Корисним може бути також тюнінг внутрішнього пристрою автомобіля – додаткові аксесуари, можуть значно полегшити життя водієві. Як удосконалення якостей автомобіля добре використовувати і освітлення – тюнінг фар, у плані установки, наприклад, ксенонових освітлювачів, допоможе вам краще бачити вночі. Можна також встановлювати парктроніки, які допомагають особливо водіям – новачкам успішно паркуватися та уникати різноманітних зіткнень.

Купувати чи не купувати?

Все ж таки придбання авто з тюнінгом – особиста справа кожного покупця і тільки вам вирішувати чи потрібно таке авто. Наша компанія може надати вам посильну допомогу в перевірці та придбанні автомобіля і наші фахівці допоможуть виявити шахраїв та придбати вам автомобіль, який якщо і тюнінгований, то виключно для покращення його естетичного вигляду, а не для приховування дефектів.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах