Інколи купуючи автомобіль, ми купуємо його з усіма удосконаленнями, які вніс у нього попередній власник. Деякі види тюнінгу можуть бути не корисними, або навіть відверто небезпечними, тому що приховуватимуть дефекти, але можуть бути і ті, за які не шкода і приплатити.

Отже, припустимо, вам пропонують автомобіль із встановленими на нього литими дисками, на що варто звернути увагу:

  1. Навіть б\ушні литі диски зазвичай коштують недешево, і якщо з автомобілем їх вам пропонують у навантаження, потрібно як слід до них придивитися, а то, як би вам не довелося, потім купувати всі 4 нових диски, хоч яких-небудь , замість литих, але тих, що вийшли з ладу. Тобто, ціна автомобіля з хорошими литими дисками, буде в будь-якому разі дещо більшою.
  2. На таких деталях як диски зазвичай є маркування, де вказані їх параметри, країна-виробник, компанія та інше – ознайомтеся з ними, щоб розуміти справжню ціну.
  3. Обов’язково проведіть візуальний огляд на зношування та наявність різних дефектів на дисках. Не зайвим буде попросити господаря зняти диски на фото, якщо ви ще не оглядали машину, і надіслати вам разом з іншими фотографіями автомобіля.
  4. Допустимо, візуальний огляд показав, що диски виглядають добре, зношені мінімально, загалом і автомобіль вас влаштовує, та й націнка на них не велика, але не поспішайте! Повірте диски на балансувальному верстаті. Це спеціальне обладнання, яке дозволить виявити приховані ефекти, і якщо ви все одно перевірятимете автомобільна на СТО, на стендах та на ямі, то і перевірка дисків – не завадить. Така перевірка допоможе уникнути множинних проблем з балансуванням коліс, виявить порушення геометрії.
  5. Багато дефектів дисків можуть ховатися під гумою. Під час огляду автомобіля попросіть господаря розбортувати колеса та перевірте диски під гумою. Якщо з ними все нормально, продавець не буде проти, а ви впевнені, що не переплачуєте за проблемні частини автомобіля.
  6. Обережно поставтеся до дисків після реставрації, особливо якщо ви бачите сліди спайки або інших відновлювальних робіт, а господар машини каже, що так і було. Однак, якщо власник чесно зізнається про ремонт, то варто до них придивитися краще, а можна навіть спробувати попросити знижку.

Звичайно, перевірка дисків це лише частина загальної діагностики автомобіля. Але вона також потребує уваги. Допомогти вам у цьому можуть наші спеціалісти.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах