З огляду на жахливу статистику ДТП, безпека в автомобілі виходить на перше місце, а тим більше, якщо це безпека маленьких пасажирів. З народження малюка привозять машиною – до садка, школи, на відпочинок. І страждають найбільше від аварій саме діти. Тому дуже важливо, щоб дитина знаходилася в машині в максимально безпечному та комфортному місці. Для цього використовують автокрісло.

Відповідно до законодавства України дітей до 12 років, зі зростом менше 1,45 метра заборонено перевозити на передньому сидінні, без спеціального крісла та кріплень. Пояснюється це тим, що у разі аварії діти саме з переднього сидіння не утримуватимуться стандартними «дорослими» ременями безпеки і просто вилетять у лобове скло, або отримають травми внаслідок удару об торпеду автомобіля. Відповідно до тієї самої статистики – такі ситуації дуже часто закінчуються летальним результатом або інвалідністю дитини. Саме тому ми рекомендуємо своїм передплатникам при покупці автомобіля, якщо вдома є маленька дитина, обов’язково придбати автокрісло.
Вибір автокрісла

Щоб придбати якісний виріб, який забезпечить безпеку малюку, врахуйте деякі особливості цих пристроїв:

  1. Крісла можуть бути трьох категорій: для новонароджених діток, на вагу до 9 кг, а також для дітей вагою понад 15 кг. Перша категорія добре також тим, що ці автокрісла можна переносити, таким чином, ви не потурбуєте дитину, якщо вона заснула.
  2. Всі види крісел оснащені ременями безпеки та спеціальними кріпленнями.
  3. Перевірте механізм кріплення крісла до сидіння автомобіля.
  4. Майте на увазі, що крісла категорій 9 кг і 15 кг обладнані підлокітниками та підголовники. У більшості моделей вони рухливі і ви можете підігнати їх під дитину, щоб їй було зручно.
  5. Існують і крісла для дітей більшої ваги та зростання, вони називаються – бустер. У цих пристроях можливо виставляти висоту спинки, так щоб ремінь безпеки знаходився на потрібному місці і виконував свою функцію.
  6. Зверніть увагу не на сертифікацію крісла – воно має бути виконане строго за європейськими стандартами якості.
  7. Не заощаджуйте на такому важливому девайсі – навіть якщо ви керуєте машиною дуже акуратно, це не означає того, що ви не потрапите в ДТП. І саме гарне автокрісло можливо допоможе зберегти вашій дитині життя та здоров’я.
  8. Підбирайте крісло під ваш профіль в автомобілі.

І головне, підходите до вибору дуже відповідально – це безпека вашої дитини.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах