Багато власників дорогих автомобілів переживають, що не зможуть його продати. І справді, а чи можна в Україні вигідно перепродати автомобіль преміум-класу? Давайте розберемося.

По-перше, треба розуміти, що це справа далеко не одного дня і потребує терпіння. Не слід думати, що автомобіль, за який покупцеві потрібно буде викласти кругленьку суму, буде продано моментально.
Пропонуємо до вашої уваги стратегію дій з продажу дорогого автомобіля:

  1. Ретельно проаналізуйте ринок збуту. Особливу увагу приділіть своєму регіону, тут продати автомобіль вам технічно буде найлегше. Зверніть увагу на розбіг цін на аналогічні марки. Проконсультуйтеся зі спеціалістами-оцінювачами, вони допоможуть вам встановити найбільш адекватну вартість вашого авто. Крім того, після такої аналітики ви зможете встановити для себе найбільш підходящу форму продажу.
  2. Публікувати оголошення про продаж слід на різних сайтах і торгових майданчиках. Більше того, ви можете звернутися до нас, і ми допоможемо вам не лише з оцінкою вартості автомобіля, але і з його продажем. Ми підберемо вам відповідних покупців, зв’яжемо з ними і допоможемо оформити угоду.
  3. При подачі оголошень подбайте про фотографії та відео. Найкраще нічого не приховувати – якщо автомобіль був у аварії – вкажіть це. Фотографії намагайтеся зробити красиві, щоб зацікавити покупця.
  4. Підготуйте машину до продажу. Обов’язково відвідайте СТО, замініть масло, перевірте всі системи, виявите всі можливі проблеми – швидше за все покупцям не дуже сподобається, якщо доведеться їхати ремонтувати щойно куплену машину, а особливо коли це стосується автомобіля екстра-класу.
  5. Проведіть у салоні генеральне прибирання, якщо ви курите, то постарайтеся місяць до продажу не курити в салоні, щоб він не ввібрав у себе дим – пам’ятайте, автомобілі курців за статистикою продаються набагато гірше.
  6. Не судіть про покупців на вигляд. Дуже можливо, що людина в джинсах має набагато більше шансів придбати дорогий автомобіль, ніж у костюмі.
  7. Не приховуйте нічого про автомобіль – краще розповісти всю правду про пробіг, аварії та інше, ніж потім відбиватися від претензій покупців.

В принципі, продаж дорогого автомобіля справа така ж, як і продаж авто економ-класу. Просто вона займе більше часу.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах