Гібриди – це сучасні автомобілі, які вже зараз користуються величезною популярністю. У пристрої таких машин передбачено використання декількох видів палива. Це вигідно з огляду на вартість бензину, а також деякі особливості використання інших видів палива.

Ще років п’ять тому такі автомобілі коштували дуже дорого і були недоступними для громадян України, проте прогрес не стоїть на місці і зараз такими автомобілями вже нікого не здивуєш. Ціна гібридів практично зрівнялася із вартістю звичайних авто.

Види гібридів

Давайте розберемося, якими можуть бути гібриди і які переваги кожного виду:

  1. Поєднання двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна. Такий вид автомобіля допомагає максимально заощадити на паливі. Наприклад, найбільше витрата бензину при рушанні з місця, і навіть під час роботи на холостому ходу. Уникнути цього можна, використовуючи в ці моменти електродвигун. У той же час, для далеких поїздок електродвигун не зовсім підходить, набагато практичніше та вигідніше користуватися ДВЗ. В цілому цей вид гібридів ідеальний і дуже вигідний для міських умов, коли не потрібно їздити на далекі відстані, часті пробки, світлофори потрібно постійно зупинятися. До того ж, з погляду охорони навколишнього середовища гібриди просто прекрасні – викиди в них скорочені до мінімуму і вони майже не шкідливо впливають на природу.
  2. Симбіоз бензинового або дизельного двигуна із газовим. Це дуже поширені у нас гібриди. Вони вигідні та зручні. Найчастіше це вже згодом перероблені авто. Такі машини дешевше обходяться у використанні, проте слід враховувати втрату потужності двигуна, а також загальну небезпеку.

Вибір виду гібридного автомобіля залежить лише від вас.

Як придбати гібрид?

Роблячи таку покупку, ви дбаєте і про свій бюджет і про природу. Варто пам’ятати на що важливо звертати увагу, якщо автомобіль б/ушний.

  1. У разі електродвигуна обов’язково перевірте всі акумулятори, вони мають свій термін, після якого перестануть тримати заряд і будуть потребувати заміни (що досить дорого).
  2. Для гібридів газу з бензином важливо перевірити документи на машину і, зокрема, на газове обладнання. Крім того, перевірте машину на безпеку. Не повинно бути жодних сторонніх запахів ні в салоні, ні з машиною.

Насамкінець зауважимо, що гібридні авто дуже економічні та зручні. Якщо ви надумали купити саме таку машину, ми завжди будемо раді допомогти вам.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах