Придбання автомобіля це справа відповідальна і ви повинні розуміти, який саме автомобіль варто шукати. Давайте розберемо деякі параметри пошуку.

Пробіг та знос

Звичайно ж, хотілося б ідеальну машину з мінімальним пробігом та за «смішні гроші». Але так не буває. Починаючи пошук уживаного автомобіля ви повинні хоча б приблизно розуміти з чим ви готові погодиться, а який знос вас категорично не влаштує.

Мета використання автомобіля

Купуючи авто, ви, звичайно ж, приблизно розумієте, як саме його використовуватимете. Наприклад, вам потрібно возити дітей зі школи, тоді автомобіль має бути надійним та безпечним з великим салоном. Якщо вам потрібна машина для рибалок та подорожей, найкраще підійде потужний та місткий позашляховик. Багато хто купує авто для роботи, наприклад будівельники можуть шукати старенький ВАЗ для перевезення будматеріалів. Автомобіль для сільської місцевості відрізнятиметься від машини для міста.

В цілому, саме те, як ви використовуватимете авто, багато в чому визначає його вибір.

Види автомобілів

Давайте перерахуємо основні види авто, з короткими характеристиками.

  • Паркетник – це міський кросовер. Популярні враховуючи їхню потужність, невеликі розміри, повнопривідність. Ця машина хороша на будь-яких видах доріг, і відмінно підходить як сімейна.
  • Кросовер – автомобіль, який добре себе показав як для їзди асфальтом так і грунтовими дорогами. Для бездоріжжя не підходить, але для поїздок за місто та у сільській місцевості – чудовий варіант.
  • Позашляховик – потужний автомобіль, який просто «зневажає» дороги. Така машина здатна проїхати практично будь-де.
  • Малолітражка – економна та маленька машинка добре підходить для міста. Головною перевагою є можливість припаркуватися практично будь-де.
  • Мінівен – автомобіль для сім’ї. Три ряди сидінь, великий салон. В цілому, це спокійна і стійка «робоча конячка».

Існують і інші види автомобілів, наприклад преміум-класу, спортивні та інші, але в цій статті ми не обговорюватимемо їх.

Паливо

Також важливий критерій. Перед покупкою бажано визначиться вам потрібно авто, що працює на бензині, дизельному паливі, зрідженому газі або ви хочете електромобіль.

Можна навести й інші критерії вибору автомобіля, в яких кожна людина, яка бажає придбати б/у автомобіль, повинна визначитися.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах