Зараз існує величезна кількість найрізноманітніших автомийок, куди можна просто пригнати свого залізного коня та отримати його назад очищеного та вимитого. Проте багато водіїв досі не довіряють цієї відповідальної справи чужим людям і миють машину самі. Давайте розберемося, де і як можна організувати капітальне, ручне миття машини.

Місця для миття

Багато хто впевнений, що мити автомобіль можна будь-де, але це не так. Законом заборонено мити машину біля водойм, у дворах та в місцях, де це може зашкодити навколишньому природному середовищу. Ця заборона пов’язана як із впливом хімічних миючих речовин, так і з неминучим попаданням нафтопродуктів у воду чи ґрунт. Таким чином, місць для миття машини залишається не так вже й багато.

Найкраще, скористатися послугами миття самообслуговування. На спеціально обладнаному майданчику вже встановлено все, що потрібне для миття машини. Однак ви самі приносите всю хімію і самі миєте свого залізного коня.

Щоб не пошкодити лакофарбове покриття автомобіля, сам процес миття має бути правильним. По-перше, вибирайте місце, де можна використовувати спеціальну піну для миття, по-друге, простежте, щоб вона не впливала на фарбу, по-третє, подбайте про захист (віск та інше).

Після оплати миття внесіть у спеціальні резервуари піну та нанесіть її на кузов рівномірним шаром. Залиште її на належний інструкції час і змийте водою.

Після цього слід витерти автомобіль м’якою ганчірочкою насухо і нанести віск, відполіровавши кузов авто.

Зверніть увагу, що для безпеки жителів міста чи селища, така мийка не повинна розташовуватися ближче ніж на 50 метрів від житлового будинку. Миття не повинно знаходитися на березі водойми та поблизу джерела питної води.

Ви можете доручити миття авто дітям, це добре дисциплінує і дає їм можливість заробити будь-які бонуси або гроші на кишенькові витрати, але переконайтеся, що дитина не має алергії на нафтопродукти, а також засоби для миття, і що дитина буде дотримуватися правил безпеки. Не можна залучати по допомогу і зовсім маленьких дітей.

Кошти для миття

При сучасному різноманітті найрізноманітніших засобів для догляду за автомобілем, вибрати відповідні хімічні речовини та сполуки зовсім не складно. Достатньо просто вивчити інструкцію. Однак, для оптимального вибору рекомендується вивчити відгуки на засіб та його склад.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах