У 2018 році багато українців купували не лише нові автомобілі, а й машини з пробігом. Відомий усім нам сайт OLX зібрав статистику таких покупок. Отже, давайте розглянемо рейтинг вживаних автомобілів, виходячи зі статистики відомого сайту для купівлі/продажу.

  1. На першому місці, займаючи 21% від усіх річних покупок, опинилися автомобілі ВАЗ. Найбільше покупцям сподобалися 2101. Улюблена багатьма поколіннями копійка просто тримає позиції. Перевагою цієї марки слід вважати порівняно недорогі запасні деталі, простоту ремонту та легкість в управлінні. Мабуть, це й приваблювало покупців. Такі автомобілі часто купують для роботи, де вони виконують роль перевізників вантажів, а також їх, через маленьку ціну, люблять купувати студенти та водії-початківці.
  2. Друге місце та 9% продажів належить марці Volkswagen – цей класичний продукт німецького автопрому приваблює українців своєю витривалістю, надійністю та комфортом. Ця машина не боїться навіть наших доріг.
  3. Опель – на частку цієї марки дісталося 7% симпатій українців, і недаремно – автомобіль надійний і навіть із солідним пробігом, він завжди залишається у строю. Крім того, Опель простий у ремонті та обслуговуванні.
  4. Рено – 5%. Французькі автомобілі у нас дещо менш популярні, проте чудова підвіска цієї машини забезпечила їй значний відсоток покупок.
  5. Мерседес-Бенц – класичне німецьке авто преміум класу, в якому чудово все – від кузовного заліза до ходової системи набрало за 2018 рік 4,5%.
  6. Форд – мабуть, ця марка серед американських моделей представлена ​​у нас найчастіше. Надійність та практичність забезпечили цій марці 4,3% продажів.
  7. Daewoo – 4,29% всіх продажів вживаних авто припало на Деу.
  8. БМВ – лише 4,2% отримала ця легендарна марка автомобілів, яка недаремно вважається машиною для водія.
  9. Красива та елегантна Ауді навіть уживана не залишилася в тіні, українці купували її у 4% випадків.
  10. І десяте місце у рейтингу (3,6%) дісталося вітчизняному автопрому. ЗАЗ, однак, був у лідерах усі перше півріччя.

Ось так, згідно зі статистичними даними, виглядає продаж беушних автомобілів в Україні. Ми рекомендуємо вам, однак, не орієнтуватися на рейтинги та списки, а вибирати машину на свій смак. А допоможуть вам у цьому наші спеціалісти. Ми обов’язково знайдемо для вас автомобіль – мрію, в ідеальному стані та за доступною ціною.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах