Сонячна погода це дуже добре, але їзда за кермом автомобіля під час неї – це справжня мука для водія.

Яскраві промені сліплять очі, не дозволяють розглянути дорожні знаки, сигнали світлофора. Цей аксесуар надає ефективний захист очей не тільки від яскравого сонця вдень, а й від сліпучого світла фар зустрічних автомобілів у нічний період, запобігаючи виникненню аварійних ситуацій під час руху на машині.

Сьогодні виробники автомобільних аксесуарів пропонують сонцезахисні козирки, що є пристроями, конструкція яких складається з екранів жовтого і коричневого кольору. Жовтий навіс використовується під час їзди у нічний період, коричневий – у денний час. Дані світлофільтри кріпляться на штатному пристрої – протисонячному козирку, за допомогою пластикової кліпси. При виготовленні сучасних автомобільних козирків використовується прозорий пластик, на поверхню якого нанесений найтонший плівковий матеріал, що має антивідблисковий ефект, завдяки чому водій має можливість бачити все, що відбувається на дорозі, при цьому, не страждаючи від сліпучого світла сонячних променів, зустрічних фар.

Основні переваги козирка з ефектом антивідблиску

До основних переваг антивідблиску екрана водія відносяться:

  1. Яскравість сонячного світла знижується, завдяки тому, що поглинається понад 97 відсотків ультрафіолетових променів, що сприяє покращенню видимості, також знижується чутливість сітківки ока.
  2. Яскравість світла від фар зустрічних автомобілів приглушується близько 28 відсотків, незалежно від того, використовуються звичайні фари або ксенон.
  3. Покращується видимість при тумані, козирок дозволяє бачити значну ділянку траси.
  4. Аксесуар може бути встановлений водієм самостійно, оскільки встановлення антивідблиску козирка відрізняється простотою.
  5. Доступна вартість.
  6. Надійність, на відміну від сонцезахисних окулярів, які часто ламаються, губляться. Також вони рекомендуються водіям, які використовують окуляри для корекції зору, що не допускає носіння сонцезахисних.

Відмінна риса антивідблиску навісу – універсальність. Він підходить до будь-якої моделі автомобілів, за потреби може встановлюватися з однієї машини на іншу. Для того щоб придбати високоякісний антивідблиск козирок, перевагу слід віддавати не дешевим виробам, а пристосувань від відомих виробників, які не спотворюватимуть зображення, оснащуються надійним кріпленням.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах