Будь-який автомобіль вимагає постійного догляду. Частини, особливо новачки, ретельно стежать за станом кузова, але зовсім забувають про паливну систему, двигун та всі складові. Для уживаних автомобілів важливо ретельно стежити за станом карбюратора. Несправність цієї деталі може призвести до множинних, дуже неприємних проблем – ускладнень при запуску двигуна, збільшення витрати палива, проблеми під час руху, підвищення токсичності вихлопу, можливість заглухнути на холостому ходу та інше.

Серед основних причин виходу з ладу карбюратора – його забруднення пилом, олією, поганим бензином.

Для очищення карбюратора використовують спеціальні засоби, які легко можна придбати в будь-якому автомагазині.

Які засоби допомагають очистити карбюратор

Як правило, всі існуючі засоби очищення поділяються на:

  1. Рідини.
  2. Аерозолі.

У кожного з них є свої переваги та недоліки і вони можуть використовуватися і при професійно, і при домашньому чищенні. В цілому, для того щоб упорядкувати карбюратор ви можете або відігнати машину на СТО, де професіонали нададуть вам цю послугу, або зайнятися таким профілактичним ремонтом будинку.

Існує два види чищення:

  • ручна – коли ви знімаєте та розбираєте карбюратор із ретельним його промиванням та очищенням від різних забруднювачів;
  • автоматична – цей спосіб очищення полягає в додаванні до палива спеціальних присадок, які і будуть у роботі всієї системи поступово очищати карбюратор.

Звичайно, автоматичне чищення набагато простіше, але значно гірше за якістю. І навіть застосовуючи її, іноді рекомендується знімати деталь і мити її вручну.

У очищенні добре показав себе аерозольний очисник. У разі застосування не потрібно повністю розбирати карбюратор. До складу аерозольних засобів входить – бензин та органічні сполуки.

Як зробити правильний вибір?

Для кожного власника автомобілем важливо, щоб усі маніпуляції були безпечні для його пристрою. Тому так важливо вибрати якісний очисник. На що ж звертати увагу при покупці?

  1. Бренд – не варто купувати очисники кустарного виробництва. Намагайтеся купувати продукцію провідних виробників, які неодноразово доводять якість продукції.
  2. Вартість – звичайно, занадто дорогий засіб купувати не потрібно, але й занадто дешевий повинен вас насторожити.
  3. Відгуки – як правило, багато автомобілістів діляться відгуками на різні кошти, перегляньте форуми.
  4. Шкідливість для інших систем – дуже важливо, щоб очищувач не завдав шкоди іншим деталям.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах