Припустимо, ви переглянули мільйони оголошень в мережі та газетах, вибрали кілька відповідних варіантів та домовилися з власником, що зустрінетеся для огляду автомобіля. Тепер потрібно правильно його провести, щоб не залишитися в дурні і не піддатися на витівки шахраїв.

Ми пропонуємо вам кілька простих рекомендацій щодо огляду автомобіля:

  1. На огляд візьми з собою когось, кому ви довіряєте, і хто добре розуміється на пристрої автомобіля. Ми пропонуємо вам своїх фахівців, які мають великий досвід в огляді автомобілів різних моделей, віку та стану.
  2. Перше, на що зазвичай дивляться – це кузов. Зверніть увагу, що всі проміжки повинні бути рівномірними, не повинно бути перекосів. Якщо автомобіль не був у ДТП, їх не буде.
  3. Фарбування. Пильної уваги потребують перефарбовані деталі. Якщо поверх лягала додаткова фарба, значить тому була причина. Запитайте у господаря, чому заміняли чи рихтували ту чи іншу деталь.
  4. Щоб точно знати чи була машина в аварії, перегляньте дату виробництва скла. Вони всі мають маркування, і якщо одне або два скла набагато «молодші» за сам автомобіль, значить, їх міняли, а міняли, швидше за все, після ДТП.
  5. Виявити машину, яка була у воді, дуже просто – під час огляду салону підніміть килимки на підлозі. Якщо в салоні накопичувалася волога, вона викличе корозію в цих місцях. Не лінуйтеся ретельно оглядати салон – його зношеність може багато сказати про автомобіль, наприклад, продавлені сидіння видадуть машину, на якій таксували, тріщини на кермі та торпеді – можуть сигналізувати про те, що автомобіль був у ДТП. Корозія під килимками – добре видає «утопленика».
  6. Автомобілі, яким 5-10 років мають укомплектовані різноманітними електронними гаджетами. Купуючи ретельно перевірте стан всіх цих систем. У випадку, якщо щось не працює, це може призвести до значних фінансових витрат.
  7. Гальма – система гальмування вимагає найретельнішої перевірки – це ваша безпека, не варто з нею жартувати.
  8. Тюнінг – надмірний тюнінг повинен вас насторожити – приховувати тріщини, корозію та проблеми з фарбуванням найпростіше за різноманітними картинками та накладками.

Така тактика під час перевірки автомобіля завжди добре працює.

Наші фахівці можуть допомогти вам в оцінці машини за дуже невелику винагороду. Не лінуйтесь і не соромтеся добре повіряти автомобіль – це ваша безпека та фінансові витрати у майбутньому. Ми бажаємо вам уважності та гарних покупок!

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах