Наразі вже нікого не дивує, коли автомобілем керує дівчина. Милі дами активно набувають права, купують автомобілі і давно вже стали повноцінними учасниками автомобільного життя. Але при всьому серйозному ставленні до вивчення техніки водіння та знання правил дорожнього руху багато жінок виявляють легковажність при виборі автомобіля. Мало хто з представниць прекрасної половини людства звертає увагу на технічні характеристики тієї чи іншої машини, обмежуючи свій вибір оцінками – “ой, ось ця гарненька!” або «ця дорога я буду в ній виглядати королевою». Звичайно, такий підхід докорінно невірний і багато дівчат вже на першому тижні керування автомобілем змушені «викидати» чималі кошти на його ремонт. Отже, милі дами, як краще вибирати машину?

  1. До того як почати перебирати оголошення про продаж та звертатися до нас – ретельно обдумайте для яких цілей вам потрібен автомобіль? Ви возитимете на ньому дітей? Їздити за покупками? Їздити на роботу? Бажаєте справити враження на подруг або заручиться допомогою надійного залізного коня?
  2. Обдумайте майбутні витрати на машину – яку витрату бензину ви хочете? Чи готові одразу ж звертатися на СТО за технічним обслуговуванням тощо.
  3. Одразу прорахуйте витрати на перевірку автомобіля на СТО. Не скупіться на діагностику – можливо, потім це збереже чимало грошей.
  4. Виберіть спеціаліста для допомоги в покупці, ми рекомендуємо наших професіоналів, які допоможуть вам не помилитися в автомобілі.
  5. Почитайте про пристрій автомобіля – випишіть собі тезово, на що варто звернути увагу при перевірці. Така шпаргалка дуже допоможе.
  6. Зверніть увагу на пробіг та вік.
  7. Прислухайтеся до нашого консультанта, але вирішувати все одно тільки вам.
  8. Не купуйте машину на основі її зовнішнього вигляду. Красива машина може всередині виявитися мотлохом і бути в жахливому стані.
  9. Заведіть та покатайтеся на машині, відчуйте її, повірте регулювання сидінь, особливості керування, габарити.
  10. Якщо автомобіль потребує ремонту, спробуйте за допомогою нашого консультанта прикинути скільки це коштує.

В цілому, милі жінки ви маєте право звернути свій погляд на будь-який автомобіль, але щоб він служив вам вірою і правдою і ніколи не підводив, будь ласка, перевіряйте його технічний стан і не нехтуйте думкою наших експертів. А ми допоможемо вам купити найкращу і найкрасивішу машину.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах