Для будь-якого мандрівника автомобіль – засіб відкрити для себе навколишній світ. У цьому плані Україна дуже багата на цікаві місця. Пропонуємо вам кілька порад та рекомендацій щодо подорожі на півдні нашої країни з автомобілем.

Що подивитись в Очакові та околицях?

Територія, на якій розташоване українське місто Очаків, дуже цікава. Тут відпочинок на пляжі можна поєднати із відвідуванням цікавих місць. До того ж ви можете зупинитися як на базі відпочинку, які вдосталь розташовані на березі, так і дикуном на узбережжі – знайти місце для намету зовсім не складно.

Отже, куди треба обов’язково поїхати і де побувати? Давайте по порядку:

  1. Кінбурнська коса – на жаль, проїхати на Кінбург із Очакова не можна, це можна зробити лише з боку Херсонської області, та й бажано мати повнопривідний автомобіль. Натомість машину можна залишити на базі відпочинку, а самим прогулятися до Госпітального пляжу, сісти там на ракету-експрес або катер та провести чудовий день серед унікальної природи Кінбурнської коси.
  2. Музеї Очакова – у місті два музеї – військово-історичний та художній. Машину можна залишити припаркованою на одній із вуличок – грошей за паркування тут не беруть, а знайти місце дуже легко.
  3. Ольвія – за 40 кілометрів від міста знаходиться національний парк, де проводяться розкопки стародавнього грецького міста. Доїхати автомобілем можна до самого музею, а там придбати екскурсію або побродити стародавніми вуличками та музейними експозиціями самостійно. Тут же у селі Парутине можна продегустувати місцеві вина.
  4. Очаківський вітровий парк – не лише для країн Європи, а й для півдня України вітряки для вироблення електроенергії стали звичною справою. Ще на шляху до Папрутіно (Ольвія) ви проїжджатимете великі, білі вітряки, які першими були встановлені на нашій землі.
  5. Острів Березань – пам’ятаєте про острів Буян у казці Пушкіна? Ви зможете його відвідати з краю таборової коси.

Плюс, до пам’яток до ваших послуг буде ще прекрасне, чисте море, пляжі з білим піском, величезна кількість фруктів та овочів на місцевих ринках. Дороги в районі Очакова подекуди могли б бути кращими, але останнім часом їх серйозно ремонтують, і проїхати можна кругом.

Зауважимо, що у цих краях можна відпочивати як із фургончиком, і у наметі. Сподіваємось, ви отримаєте справжнє задоволення від відвідування цих місць.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах