Купуючи автомобіль з пробігом, найкраще звернеться по допомогу до професіоналів. Фахівці можуть відразу виявити дефекти та проблеми та машині. Однак це не завжди можливо, до того ж необхідно розуміти самому, як потрібно вибирати автомобіль і на що звертати увагу.

Головні моменти у виборі транспортного засобу:

  1. Для повноцінного вибору виберіть якомога більше автомобілів, не варто зациклюватися на одному типажі, розглядаючи різні варіанти, ви швидше знайдете той, який вам сподобається. До того ж маючи великий вибір, можна швидше купити автомобіль свідомо краще за те, на який ви розраховуєте. Тож – не поспішайте. Вибирайте більше варіантів та ретельно все вивчайте.
  2. Уважно поставтеся до ціни та вибирайте машину відповідно до своїх фінансових можливостей. Ринок переповнений автомобілями, але розглядаючи варіанти своєї цінової категорії, а не за моделями, ви швидше знайдете автомобіль, який вам підійде.
  3. Не орієнтуйтесь на вік автомобіля та його пробіг. По-перше, існує практика «скручування» пробігу. По-друге, набагато важливіше зосередиться на загальному стані автомобіля, ніж його віці. Повірте, вбити машину можна і за два роки, якщо дуже добре постаратися. Ні, звичайно, ці параметри слід брати до уваги, але без ретельної перевірки купувати автомобіль, який «пройшов всього 20 тис. км» за словами власника, а решта 20 років стояв у сухому та теплому гаражі, знову ж таки, якщо вірити продавцю – ми вам не радимо.
  4. Кількість фотографій в оголошеннях має вас насторожити. Якщо фотографій мало, і машина знята тільки з вигідного боку – значить, продавець щось приховує, і швидше за все це не найкращий варіант. Здійснюючи пошук підходящої машини в інтернеті, вибирайте ті, де фотографій багато, вони з різного ракурсу. Крім фотографій варто звертати увагу і на текст оголошення – заїжджені фрази, які нічого не говорять про стан автомобіля, означають, що автомобіль не кращої якості, але при розмові по телефону власник сподівається вас обдурити та заговорити.
  5. Коли ви все ж таки домовилися з власником подивитися машину, не потрібно їхати на зустріч поодинці. Обов’язково візьміть із собою друга, який добре розуміється на автомобілях. Якщо у вас немає таких приятелів, ми можемо допомогти вам з цим – наші фахівці допоможуть вам вибрати автомобіль.
  6. Огляд автомобіля потрібно проводити дуже ретельно та «з усіх боків». Не соромтеся – вам після їздити цією машиною.

Отже
Ось кілька простих рекомендацій, які можуть допомогти вам вибрати саме вашу машину і не потрапити на гачок шахраїв.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах