Запорука безпеки пасажирів – це гальмівна система автомобіля. Забороняється використовувати транспортний засіб при несправних гальмах. Це не дарма, і це дуже важливо. У принципі при відмові гальм досвідчені водії можуть гальмувати двигуном або здійснювати гальмування і нормальне керування за допомогою коробки передач, але це крайня міра і вдаватися до неї варто тільки в найекстреннішому випадку. У нормальному житті важливо стежити за гальмами і в жодному разі не допускати проблем із гальмівною системою.

Коли ви купуєте машину, яка вже була у використанні огляду гальмівної системи потрібно обов’язково присвятити якомога більше часу – це безпека, з нею жартувати не можна. Пропонуємо до вашої уваги прості правила огляду автомобіля при покупці на предмет справної гальмівної системи.

  1. Огляньте уважно та ретельно гальмівні колодки, якщо вони зношені нерівномірно, тоді варто почати бити на сполох, це може означати, що проблеми є у всієї гальмівної системи. Можливо, в цьому винна неправильна установка запчастин – на колодках має бути зазначено, де право, а де ліво – при неправильному монтажі, зношування буде сильним, а робота колодок неправильною. До того ж це може говорити про проблеми із системою «розвал-сходження». Як би там не було, це важливий і дуже тривожний знак, що сигналізує про проблеми з машиною.
  2. Барабан і гальмівний диск також повинні бути зношені поступово. Інакше це говорить про неполадки з різними елементами гальмівної системи.
  3. Ознаки корозії, нерухомі частини системи гальм, проблеми із супортами або циліндрами, слабке мастило та інші проблеми – чітко вказують на те, що з гальмівною системою все не добре і що така машина є небезпечною для використання. Обов’язково під час огляду детально перевірте кожен елемент, залучіть для перевірки знаючих фахівців та не жартуйте з цим. Наші майстри можуть вам допомогти, вони ж і звернуть вашу увагу у разі неполадок та проблем.
  4. Огляньте проводи датчиків та самі датчики. Якщо вони пошкоджені або несправні, обов’язково поговоріть із власником про заміну.
  5. Тормозна рідина не повинна бути в недостатній кількості, якщо рівень низький – можливо вона протікає, а це неприпустимо.
  6. Спробуйте машину на ходу – не повинно бути вібрацій, гальма не повинні бути тугими або «з прокачуванням».

Пам’ятайте, що при виборі машини гальма дуже важлива частина – це безпека як ваша, так і оточуючих. Дивіться уважно, кличте професіоналів і не будьте безтурботними.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах