Найважливішим показником для автомобіля є його пробіг

Купуючи машину ви звичайно готові до того, що автомобіль використовувався і машина проїхала кілька тисяч кілометрів, проте давайте зупинимося на цьому питанні детальніше.

Різні виробники машин стверджують, що стандартний автомобіль здатний на рік «наїздити» приблизно 25 тисяч кілометрів. Таким чином, якщо ви купуєте автомобіль близько 2 років від народження, то його пробіг повинен становити приблизно 50-60 тисяч кілометрів.

Зверніть увагу, що автомобілі з Європи найчастіше мають пробіг 100-200 000 км. Для європейців це показник більш ніж нормальний. Саме за такої експлуатації машина вимагає мінімального технічного втручання. А потім простіше продати, ніж ремонтувати.

Про вік авто

Автомобілі до трьох років за наших умов проходять близько 50 тис.км. Такі машини виглядають як нові та практично не вимагають ремонту. Вони рідко потрапляють у ДТП, а на деякі їх вузли та системи ще може діяти гарантія. Для наших умов цей пробіг вважається зовсім невеликим, а якщо ще й вік автомобіля невеликий, це дуже вдале придбання.

Автомобілі віком до 7 років і з пробігом до 100 тис. км. це також непогана покупка. Вони виглядають практично як нові, хоча деякі деталі вже помітні сліди експлуатації. Особливо помітно в районі колісних арок, фар, сидіння водія і гумових накладок на педалі. Однак, при хорошому догляді, цей автомобіль служитиме вам як новий. В цілому, і звертати увагу в цьому випадку слід не на вік і величину пробігу машини, а на те, який догляд за нею був. Чи вчасно вона проходила ТО, як часто здійснювалася заміна олії та інших авторідин.

Пробіг до 150 тис. км та вік близько 10 років говорить про те, що автомобіль експлуатувався інтенсивно. Ці машини вже не мають гарантії і перелік деталей, що потребують заміни, у них буде досить великим. Звертати увагу в такому автомобілі варто, перш за все, на те, як його доглядали, чи акуратно водив попередній власник.

Вік понад 10 років та пробіг за 200 тис.км. це вже серйозний термін експлуатації автомобіля. Таку машину потрібно ретельно перевіряти при покупці, до того ж потрібно бути готовою до швидкої заміни великих вузлів, а також капітального ремонту.

Зауважимо, що який пробіг би не був у автомобіля, який ви хочете придбати, перевіряти його все одно потрібно як ретельніше.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах