Щоб вибрати ідеальну машину, потрібно обов’язково дуже ретельно перебирати, оглядати всі частини та системи, вміти знайти дефекти. Все це забирає багато часу та сил. Ми можемо допомогти вам і пропонуємо своїх фахівців, які точно знають, як саме варто вибирати автомобіль. Однак, для того, щоб ви і самі розуміли, що дивитися і як вибирати машину, пропонуємо вашій увазі небагато фактів.

Отже, перерахуй ознаки машини, яку точно купувати не варто.

  1. На першому етапі огляду, особливо при покупці через інтернет, попросіть господарів сфотографувати машину з усіх боків і найкраще зняти відео, на якому буде видно всі її частини. Обов’язково пошукайте інформацію на автомобіль через різні онлайн-сервіси. Дізнайтеся про все, що можна з історії цього автомобіля. Обов’язково зберіть інформацію про те, чи машина була в ДТП.
  2. Кузов має бути симетричним – якщо машина «крива», на ній є нерівності, швидше за все вона була у великій аварії. Цей транспортний засіб буде проблемним на дорозі, навіть якщо деформація здається зовсім не серйозною. Не ризикуйте своїм життям та життям пасажирів.
  3. Уважно перевірте двері, капот і багажник – вони повинні закриватися без великих щілин або нахлестів, інакше, швидше за все, машина була в аварії і її кузов деформувався.
  4. Більшість тюнінгу на машині може щось приховувати. Наклейки, малюнки, чудернацькі чохли в салоні цілком можуть приховувати під собою корозію, дірки в кузові, іржу, подряпані сидіння та інше. Будьте обережні з машинами, на яких дуже багато прикрас.
  5. Перевірте скло. Маркування має бути однаковим – це означає, що їх не змінювали у процесі експлуатації.
  6. Якщо ви виявляєте сліди ремонту лонжеронів, значить машина проблемна і потрібно кілька разів подумати чи купувати її.
  7. Тормозні колодки повинні бути стерті рівномірно.
  8. Перевірте системи безпеки машини. Зверніть увагу на подушки безпеки – чи повний комплект, чи цілі заглушки. Це найкраще перевіряти на спеціальному стенді.
  9. Погляньте під килимками – там не повинно бути грибків чи цвілі.
  10. Обов’язково проведіть тест-драйв. Тестуйте автомобіль на різних швидкостях, у різних режимах та умовах. Нехай машина проїде автобаном, грунтовкою та ямами – слухайте і фіксуйте реакцію.

Це лише кілька простих порад, які допоможуть вам вибрати автомобіль. Якщо ви сумніваєтеся у собі, найкраще зверніться до наших спеціалістів і ми допоможемо вам підібрати машину в ідеальному стані та повністю безпечну.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах