Купуючи автомобіль, який вже був у вжитку, ви можете відразу зіткнутися з проблемою заміни акумулятора. Звичайно, ми рекомендуємо вам відразу ж запитати колишнього власника про вік цієї деталі, однак гарантії це не дає.

Акумулятор життєво важливий для хорошої роботи машини і зазвичай потребує пильної уваги. Давайте поговоримо про те, як його вибрати, на що потрібно звертати увагу і як працює ця важлива деталь?

Особливості витрат енергії в акумуляторі

Акумулятор призначений для запуску двигуна, крім того, він відповідає за подальшу його якісну роботу. Однак у наш час у машині існує ще безліч систем, у яких потрібне велике використання енергії. До них відносяться системи джипіес, аудіосистеми, опалення салону та інше. До того ж є машини, в яких вбудовуються ще додаткові системи, що потребують енергії. Наприклад, відлякувачі для гризунів. Насправді це дуже важливо і пояснюється тією шкодою, яку можуть завдати машині щури та миші. Ця система встановлюється під капотом, складається з ультразвукових передавачів, вони якісно відлякують гризунів та захищають проводку машини. Ця система бере енергію від акумулятора та витрачає її досить багато. Тому, якщо ви знаєте, що у вас під капотом встановлена ​​додаткова система захисту – вибирайте потужний акумулятор.

Що може вплинути на батарею?

Якщо ви керуєте авто більше року, то ви звичайно ж стикалися з проблемою, коли в мороз двигун важко було запустити. Це може бути обумовлено тим, що при знижених температурах заряд акумулятора падає. До того ж в мінусових температурах загусає масло в двигуні, що теж негативно впливає. І третій фактор – це те, що при запуску двигуна енергії потрібно в рази більше, ніж у звичайних умовах роботи. У зимовий та осінній період будь-який акумулятор працюватиме набагато гірше, швидко розрядиться, це потрібно розуміти та стежити за цією деталлю особливо уважно. Найнебезпечніше в цій ситуації те, що зміни відбуватимуться в самому приладі, коли замерзає вода в акумуляторі, вона фактично розриває його зсередини.

При виборі акумулятора в наших умовах потрібно вибирати такий, який зможе добре працювати навіть у холодну пору року.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах