Покришки дуже важливі деталі автомобіля, від стану яких багато в чому залежить його стан і безпека використання та можливості.

Чимало автолюбителів цікавляться – як визначити, що шини вже не годяться для використання? Як міняти? Коли вони постаріли?

Відповідь на ці питання багато в чому залежить від водія, його здібностей та можливостей, стилю їзди та догляду за машиною.

Звичайно ж, чим краще ви доглядатимете покришки – тим довше і вірніше вони будуть вам служити. Рішення про заміну також лягає повністю на ваші плечі та є вашою відповідальністю. Пам’ятайте, що старі зношені шини можуть призводити до аварій та великих бід.

Як продовжити термін експлуатації покришок?

Щоб шини працювали якомога довше, насамперед – купуйте покришки якісних виробників. Як правило, вони не дешеві, зате не потрібно буде міняти щороку. Також важливо вчасно міняти сезонні шини – не потрібно їздити влітку на зимових, а взимку на літник – і нанівець та інших використання у неправильний час позначиться не найкращим способом.

Головні фактори, що впливають не термін служби – тиск, перепади температур, покриття дороги, інтенсивність експлуатації автомобіля, швидкість, ями та інше. Крім того, важливо шини правильно зберігати.

Що ви можете зробити для продовження терміну роботи?

  1. Перевірте тиск у шинах.
  2. Міняйте шини місцями.
  3. Слідкуйте за розвал-сходженням і не допускайте проблем із геометрією підвіски.
  4. Обов’язково оглядайте шини періодично на знос протектора (знос може бути до 1,6 мм).
  5. Слідкуйте за пошкодженнями та потертостями.
  6. Намагайтеся їздити плавно та м’яко.

Ці найпростіші дії допоможуть вам не витрачати зайві кошти.

Якщо ви купуєте автомобіль буде не зайвим перевірити вік його шин, щоб відразу не бігти в автомагазини за такими, зовсім не дешевими, покупками.

Як це зробити?

Дата випуску вказана на самій шині – після маркування ДОП буде 4 цифри – це тиждень за рахунком та рік виготовлення покришки.

Також вибираючи авто перевірте протектори, то як і як зношені шини буде видно відразу. Найкраще не купувати авто, якщо вам намагаються продати його з вулканізацією на шинах.

Навіть у тій ситуації, якщо авто нове, і шини на вигляд нові – не лінуйтеся та перевірте ретельніше.

У разі потреби вам завжди допоможуть наші працівники.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах