При покупці автомобіля навіть якщо він в ідеальному стані і має маленький пробіг, в салоні все одно витатиме чужий запах, плюс запах машини. Щоб позбутися його, а також у найкоротші терміни зробити автомобіль повністю своїм багато автолюбителів купують спеціальні ароматизатори. Такий аксесуар, крім нейтралізації неприємних запахів, несе ще одне навантаження – управління емоціями водія та пасажирів. Дія на наш нюх різних ароматів дуже сильно відрізняється, і важливо вибрати той, який даруватиме гарний настрій і даватиме позитивний настрій протягом всієї поїздки. Якщо запах це справа суто індивідуальне, то вибір виду ароматизатора це вже питання зручності та практичності.

Види ароматизаторів для автомобілів

Давайте розберемося, які бувають дезодоранти в автомобіль і чим вони відрізняються. Отже, освіжувачі можуть бути наступних типів:

  1. На картонній основі – це найпростіший і найдешевший вид. Він є щільним картоном, який просочений ароматичною речовиною. Зовнішній вигляд може бути дуже різним – ялинка, смайлики, звірятка та інші кумедні фігурки. Безпечний і зручний, розташовувати можна будь-де.
  2. Пластикові пахучі іграшки – у цьому випадку ароматична композиція входить у пластикову основу. Деякі види розміщуються у будь-якій частині салону, деякі призначені для дефлекторів повітряного потоку. Але з ними слід бути обережними, тому що при занадто великій потужності струменя повітря можуть швидко втрачати свої властивості, зате вони чудово виглядають на панелі приладів.
  3. Ароматизатор повітря з гелевим або крейдовим наповненням має часто ніжний запах, може кріпитися як на панель приладів, так і в інших місцях салону автомобіля
  4. Кисетні – це полотняні мішечки з натуральними наповнювачами – ваніллю, кавою, м’ятою. У разі їх використання запах у салоні не буде стійким, а міняти їх потрібно часто, але вони не викликають алергій та неприємних відчуттів, головного болю від сильного запаху ніхто з пасажирів точно не зазнає.
  5. Рідкі – такі парфуми для машини мають одну особливість – будову флакона. Завдяки його влаштуванню ви можете регулювати подачу запаху в салон. Це досить дорогі ароматизатори, які мають вишукані запахи і довго діють.
  6. Дуже зручний вид ароматизаторів – це ті, що призначені для встановлення під сидіннями. Вони є великими коробочками, які наповнені гелем або сипучим наповнювачем. Їх не видно, вони безпечні та довговічні.

Що придбати в салоні свого автомобіля для зміни його атмосфери – вирішувати тільки вам. Але пам’ятайте, такий аксесуар не повинен заважати та дратувати. Якщо він викликає головний біль, роздратування, або розташований у незручному місці, краще змінити більш відповідний або обходиться без нього.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах