На дорозі часто трапляються непередбачені ситуації. Однією з найпоширеніших вважається спуск колеса, і іноді, щоб дістатися своїм ходом до шиномонтажу, для усунення неполадок, необхідно підкачати його. Підкачати шини можна за допомогою компресорів, які представлені різними моделями. Цей прилад повинен бути у кожного автовласника.
На що звертати увагу при покупці компресора

До вибору компресорного пристрою слід підходити дуже ретельно, звертаючи увагу на основні характеристики агрегату.

  1. Показник максимального тиску.
  2. Продуктивність.
  3. Шкала манометра.
  4. Спосіб підключення.
  5. Шнур.

Для легкового транспорту достатнім буде показник тиску трьох атмосфер (забезпечується більшістю моделей компресорів). Для вантажних машин і позашляховиків необхідний компресор, що забезпечує набагато більший тиск. Що показник продуктивності, тим швидше буде накачана шина.

Придбати компресор рекомендується тій моделі, де ціна поділу на шкалі манометра дорівнює 0,1 атмосфері.

Пристрої можуть підключатися за допомогою акумуляторних клем (характеризуються надійністю) або за допомогою прикурювача (відрізняються зручністю). Якщо компресор досить потужний, його підключення необхідно здійснювати тільки через акумуляторні клеми, що дозволить уникнути пошкодження прикурювача.

Віддавати перевагу необхідно компресорам з довжиною шнура, що дозволяє безперешкодно дістати до всіх коліс. Виробники також пропонують моделі компресорів, що оснащені акумуляторними батареями.

При виборі компресора особливу увагу слід звертати на особливості конструкції тієї чи іншої моделі. Оптимальним варіантом вважаються компресори, при виготовленні яких використовувалася високолегована сталь, на другому місці – вироби з нержавіючої сталі, на третьому – прилади, виготовлені з алюмінієвих сплавів.

Установка шатуна поршня є другим важливим фактором. До надійних відносяться моделі, при його розміщенні безпосередньо на валу, виконаному з металу, до найгірших – якщо розміщуються з використанням втулок, перехідників із пластику.

Також варто звертати увагу на наявність повітряного фільтра (розташовується він на забірному отворі компресора), що є третьою конструктивною особливістю. Залежно від цих параметрів, варіюється ціна пристрою, але не слід віддавати перевагу дешевим моделям, що відрізняються недовговічністю, низькою якістю.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах