Беушний автомобіль у вас або новенький, тільки з конвеєра, він все одно потребує якісного миття. Як варіант – поїхати в спеціальне миття, де за порівняно невелику оплату, фахівці ретельно вимиють вашу машину, наведуть лоску і блиску і навіть приберуть в салоні, якщо ви цього потребуєте. Можна також вибрати мийку, де ви митимете авто самостійно – така буде дешевше. А можна самими зайнятися доглядом за своїм автомобілем, і мова зараз зовсім не про відро з ганчіркою або губкою, а про якісну, домашню мінімийку.

Переваги мінімийки

Такий пристрій увійшов у побут автолюбителів порівняно недавно і вже завоювало кохання та популярність. І зовсім не дарма, адже воно дозволяє доглядати за своїм автомобілем з найбільшою ретельністю – адже ніхто краще за вас самих не вимиє вашу машину.

Серед головних переваг такого приладу слід назвати:

 • економію коштів – незважаючи на те, що мінімийка коштує недешево, все ж таки вона досить швидко себе окупає, адже вам не потрібно буде переплачувати щоразу на автомийці;
 • якість миття автомобіля – хороша мінімийка нічим не поступається професійним. До того ж ви зможете самі підібрати шампуні та поліролі, купивши найкращі з найкращих;
 • економія часу – вдома ви зможете мити машину, коли у вас буде вільна хвилинка, і не потрібно буде витрачати час на дорогу, стояти у чергах, пробках тощо;
 • виховний ефект – а ще за наявності дітей можна доручити це завдання їм, то молодь навчиться цінувати чужу працю та свій домашній автомобіль.

Це лише кілька найбільш очевидних плюсів використання мінімийки для автомобіля.

Критерії вибору мінімийки

Кожне миття має свої параметри. До того ж ви можете придбати як новий, так і вживаний прилад, і може бути, що разом з автомобілем.

На що звертати увагу при виборі?

 1. Тип насоса та ресурс – неякісні мийки мають ресурс близько 30-60 годин. Це дуже мало, і такі пристрої краще не купувати.
 2. На ціну – не завжди дороге, отже, добре, уважно вивчіть параметри.
 3. Тиск води зазвичай тиск при подачі досить великий.
 4. Зверніть увагу на матеріал пристрою – хороші виконані з латуні та якісних пластиків, мають хороші, міцні шланги.
 5. Насадки – вам знадобляться ежекторні насадки, фрези, а також щітки та сопла.
 6. Вибирайте модель з помпою якісних матеріалів.
 7. Система підігріву води бажана – так ефективність пристрою буде вищою.
 8. Фільтри – стежте за їх якістю та станом, це важливо.

На мінімийці, хоча вона і виключно допоміжний аксесуар краще не економити, це збереже за підсумками ваші гроші і сили.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах