Купуючи автомобіль, ми, звичайно, усвідомлюємо, що його використання в подальшому спричинить суттєві фінансові витрати. Однак, якщо ви волієте жити економно, то вам важливо вибрати найбільш економічну машину, але при цьому якісну та надійну. Отже, розберемося.

Які ж автомобілі найкраще купувати, якщо вас вразила фінансова криза?

BMW

Як не дивно, але ця марка не тільки відмінної якості та надійна як все німецьке, але й досить вигідне. Ціна цього автомобіля приблизно 2000-2003 року випуску коливається десь у районі 8-12 тис. доларів. До переваг слід віднести:

  • Наявність запчастин.
  • Невелика вартість запасних деталей.
  • Простоту ремонту.
  • Надійність.
  • Якість кузова.
  • Естетичний вигляд.
  • Усвідомлення того, що ви їздите на БМВ – погодьтеся це багато чого варте!

Honda Civic

Гарна, надійна, зручна машина. До переваг цього автомобіля слід віднести і те, що особливого обслуговування вона не вимагає, а служити вам, при мінімальному ТО, буде довгі роки вірою і правдою.

Електромобілі

Наприклад, Nissan Leaf – надійний і простий у ремонті, легко заряджається, має пристойний функціонал і чудовий естетичний вигляд. А для людей нового покоління, які дбають про стан навколишнього середовища, ця модель є просто знахідкою. Давайте разом економити та зберігати нашу природу від шкідливих вихлопів бензинових двигунів.

Suzuki Grand Vitara

Якщо вам хочеться придбати хороший паркетник, який чудово почуватиметься в центрі великого міста і на ґрунтових дорогах, а також на якому можна сім’єю або з друзями поїхати в подорож – зверніть увагу на цю модель. Крім того, вона дуже проста в ремонті та запчастини на неї не стоять «захмарних грошей». Тішить також витрата палива, яка для автомобіля з такими характеристиками досить невелика.

Peugeot

Вживані автомобілі цієї марки можна придбати за вартістю близько 8 тис. доларів. Для такого автомобіля це кумедна ціна. Машина надійна та зручна. З нею ви економитимете, але почуватиметеся чудово.

У статті ми привели вам лише кілька марок популярних автомобілів, які допоможуть вам заощадити. Однак, що саме купувати цю вашу справу і справу вашого смаку.

Якщо ви хочете заощадити, то варто обов’язково звертати увагу на популярність моделі, її надійність, витрати пального та вартість технічного обслуговування.

Бажаємо вам добрих покупок! І можемо допомогти з пошуком та вибором автомобіля вашої мрії.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах