Звичайно, автомобіль це маленький будиночок водія і багато хто туди зносить мало не пів-будинку. Однак є предмети, які не рекомендується залишати в салоні автомобіля, особливо в спеку року. Давайте обговоримо це питання докладніше.

Гаджети та електронні аксесуари

Різні електронні пристрої займають перше місце в списку речей, які залишати в салоні без нагляду не можна. Це зарядки для телефону, що працюють від прикурювача, розгалужувачі тощо. На жаль, всі ці пристрої сильно гріються, підключені до мережі. Можлива ситуація, коли підключений до мережі зарядник або повербанк, забутий у машині, розплавиться і менше зло, яке завдасть це зіпсована частина салону. Також такі пристрої можуть спричинити пожежу, а горить автомобіль дуже швидко та легко. Таким чином, не варто забувати будь-які електронні пристрої у салоні автомобіля. Виробіть у собі звичку відразу ж вимикати з електромережі авто всі гаджети та девайси.

Ароматизатори

Як не дивно, але такі невинні предмети, як ароматизатори салону, можуть стати великою проблемою забуті в салоні автомобіля. Йдеться про рідкі ароматизатори. Внаслідок дії спеки або холоду, а іноді перепадів температур корпус ароматизатора може луснути і рідина витече назовні. Потім починається хімічна реакція рідини з поверхнею сидінь або пластиковим оздобленням. Можлива ситуація, коли доведеться міняти частину салону, щоб усунути проблему.

Баллончики під тиском

Це відомі диверсанти у машині. Забуті дезодоранти, засіб для обробки автопластику, лаки для волосся та будівельна піна внаслідок впливу високих або низьких температур можуть пошкодитись, або вибухнути. І тоді на вас чекає чудова картина! Вичистити салон машини від будівельної піни або лаку неймовірно складно, простіше просто не забувати такі речі в автомобілі.

Пляшки з водою

Ви здивуєтеся, але забувати у салоні скляні пляшки з питною чи технічною водою не рекомендується. Як не дивно, але випадки, коли забута в салоні пляшка з водою стала причиною займання дуже часті. Такі ситуації виникають, коли на пляшку потрапляють сонячні промені. Вони фокусуються через неї як через лінзу та викликають нагрівання поверхні або загоряння.

Тварини

Цей пункт без коментарів, але вважаємо за потрібне нагадати – заради життя тварини ніколи не забувайте в салоні кішку чи собаку.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах