Зараз все більшої популярності набирає покупка автомобіля за кордоном. Люди вважають це чудовою ідеєю, яка допомагає, заощадить і стати власником гарного автомобіля. Давайте поговоримо про те, які ж ризики та переваги цього виду покупки машини.

Шляхи придбання автомобіля з іншої країни

Світ поглинає глобалізація і вона активно проявляється у сфері авторинку. Сучасним людям можна купувати машину не лише від свого виробника, а й з будь-якої країни світу. Крім того, навіть купувати авто, яке було зроблено для продажу у нашій країні, не обов’язково. Весь світ відкритий та стати власником авто з будь-якої країни можна легко та просто.

Є кілька найпростіших способів зробити таку покупку:

  • американські машини – найпростіше стати власником за допомогою аукціонів – Copart, iaai, Manheim. Там пропонується величезний асортимент авто за різними цінами та в різному стані. Важливо знати правила – десь можна придбати самостійно навіть онлайн, для якихось торгів потрібне залучення компаній-посередників або фахівців. Вибір величезний і залежить тільки від вас;
  • автомобілі з Європи – найпростіше купити авто у ближньому зарубіжжі – Угорщині, Литві, Польщі, Латвії. Один із найвдаліших варіантів – придбати самостійно та пригнати в Україну. Розмитнити машину за нинішніх умов можна досить швидко. Такі дії будуть вигіднішими, ніж набувати такого ж плану авто в Україні. До того ж, шанс купити дійсно машину в хорошому стані набагато вищий. Ваш вибір у цій ситуації залежить виключно від вас та вміння підібрати хорошу машину;
  • найпростіший варіант, хоч і не найдешевший – купити машину з-за кордону, вже пригнану в Україну.

Всі ці способи цілком виправдані та користуються ними багато людей. Однак є низка ризиків, про які ми зобов’язані вас попередити.

Які небезпеки таїть у собі покупка авто з іншої країни?

Не заперечуватимемо, що у разі вдалої угоди купівля машини з Європи або Америки, це велика удача та економія коштів. Але давайте розглянемо ті ризики, до яких потрібно бути готовими за такої процедури:

  1. Ви не зможете побачити автомобіль відразу, не перевірите всі системи та не проїдете самі тест-драйв. Вам доведеться засновувати свій вибір на відео та фото. В результаті потрібно дивитися дуже уважно і бути готовими до додаткових пошкоджень.
  2. Добре перевіряйте історію, щоб вона не була прихована. Щоб уникнути неприємностей, краще підключити спеціалістів.
  3. Оформлення документів може зайняти багато часу, сил і виявитися не таким дешевим, як ви думаєте.
  4. Можна купити “утопленика” особливо на американських аукціонах.

Підключаючи до покупки фахівців, цих ризиків можна уникнути.

Знайдемо Ваш новий автомобіль прямо зараз

Ми підберемо кращу пропозицію по Вашим критеріям

Можливо Вам буде цікаво

Шукаєте автомобіль? Дивіться наші кейси підбору автомобілів в соцмережах